Pozvánka na oslavy 90 let od založení Sokola v Úsově

13. 6. 2011

90 let založení SOKOLA Úsov
90-té výročí Sokola Úsov oslavíme jak jinak než sportem .Oslavy jsou rozděleny do dvou sportovních sobot, protože zároveň s oslavou dojde ke slavnostnímu otevření víceúčelového sportovního hřiště za školou, na které získalo město Úsov finanční prostředky z Regionálního operačního programu , EU a projekt podpořilo i vlastními prostředky.

Sobota : 25.6.2011
Turnaj  malé kopané „ Memoriál Milana Hlocha“
Start :                 9.00 hod
Ukončení :      15.00 hod
Počet mužstev : 8

Sobota : 2.7.2011
Turnaj „Starší přípravky v Úsově“
Místo konání:              hřiště FK Úsov
Start :                            9.00 hod
Ukončení                     15.00 hod.
Kategorie:                    starší přípravka – ročník 2000 a mladší
Účastníci :                    Úsov, Zvole, Postřelmov, Jestřebí, Mohelnice, Jedlí, Rapotín, Bludov
Hlavní pořadatel:         David Seidenglanz
Občerstvení:               Každé mužstvo obdrží od pořadatelů turnaje drobné občerstvení (limonády + klobásy) – 12 hráčů + 2 členové doprovodu.
Rozhodčí:                     Jiří Motlíček, Tomáš Přecechtěl – rozhodčí s licencí.
Lékařskou službu po dobu turnaje zajistí pořadatelé.
Systém turnaje:             Hrají fotbalisté starší přípravky ročník narození 2000 a mladší na základě předložení registračních průkazů a soupisky maximálně 12 hráčů.
Hraje se systémem 5+1 každý s každým 2 x 15 minut s přestávkou 5 minut.
Střídání během zápasu podle hokejového systému. Během jednoho zápasu se mohou vystřídat všichni hráči na soupisce, tj. maximálně 12 hráčů.
Hodnocení je stejné jako v soutěžních zápasech, tj. vítězství 3 body, remíza 1 bod a prohra 0 bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje o pořadí: 1. vzájemné utkání (případně minitabulka), 2. celkový rozdíl branek, 3. větší počet vstřelených branek, 4. penaltový rozstřel mezi shodnými mužstvy.
Na závěr turnaje budou vyhodnoceny všechna mužstva v pořadí podle umístění, dále nejlepší hráč turnaje, brankář a střelec.

Výstava „Historie  SOKOLA v dokumentech a fotografii“.
Začátek : 11.00 hod
Místo : Základní škola
Ukončení : 17.00 hod.

„Volejbalový turnaj“
Start :                          13.00 hod
Ukončení :                  18.00 hod
Podmínky družstva : v šestičlenném družstvu minimálně 2 ženy
Herní podmínky :       na 2 sety do 15 bodů
Počet mužstev : 8

Turnaj „Petangue“
Start : 15.00 hod.
Ukončení :  18.00 hod.
Kategorie : podle zájmu děti do 15 let , mládež a dospělí
Herní plán : dvoučlenná družstva

Občerstvení na všechny sportovní turnaje zajištěno pořadateli  :
limo – pivo – káva – různé druhy masa na grilu.

Zvou pořadatelé :
Oddíl malé kopané
Fotbalový klub
Oddíl volejbalu

Akce „ 90-té výročí Sokola Úsov“  je podpořena neinvestičním finančním příspěvkem z rozpočtu Olomouckého kraje pro rok 2011.